Tworzenie stron internetowych Rzeszów

Bardzo ciekawą usługą google są mapy. Google mapy używane praktycznie przez każdego pozwalają na szybkie dostępy do lokalizacji przez wyszukiwarkę google, odnajdywanie podmiotów gospodarczych a nawet zwiedzania samych ulic, ważniejszych placów przez aplikację Google View. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dostępne są opcje umieszczenia na mapie swoich spinek, odnoszących się do wybranych miejsc użytkownika.

Mapy googla w łatwy sposób można przyłączyć do własnej strony www. Za pomocą iframe możemy wstawić odpowiedni kod oraz skonfigurować ogólny wygląd okienka mapy. Api Google Maps daje możliwości tworzenia interaktywnych aplikacji związanych z mapami, topografią, miastami i miejscami. Jeśli biuro firmy posiada lokalizację trudną do odnalezienia, warto umieścić na stronie podgląd z mapy by użytkownik mógł zaznajomić się z topografią, drogami w okolicy.

W większych miastach takich jak Rzeszów, ilość ulic i rozmiar miejscowości napawa czasem dezorientacją. My oferujemy Państwu umieszczenie google map na Waszych stronach www, tak by klient mógł bezproblemowo wtrafić do firmowej siedziby.

Zapoznaj się z ofertą projektowania stron internetowych.