Projektowanie stron www Ruda Śląska

Programy partnerskie jest to współpraca polegająca na wzajemnych korzyściach promocyjnych podmiotów. Może to być oferowanie produktów na swojej stronie a w razie efektów takowej reklamy partner proponuje uzyskanie prowizji ze sprzedaży. Partnerstwo może odbywać się na różnych płaszczyznach, np kampanie linkowe, artykułowe, czy wpisy na forach internetowych. Najważniejsze, żeby odbywało się w jasny, przejrzysty sposób a całość parnetrstwa była uczciwa i bez szkody dla potencjalnych klientów.

My zachęcamy do współpracy z rejonu Rudy Śląskiej i okolic do tworzenia społeczności lokalnej i popularyzowania regionu na większych obszarach. Proponujemy miejsce na naszych stronach czy to w formie banerów internetowych, krótkich tekstów, linków aż po większe artykuły z linkiem sponsorowanym. Nawiążemy współpracę z firmami, osobami prywatnymi i blogerami tworząc wirtualną sieć pomiędzy naszymi projektami.

Jeśli nie posiadasz własnej witryny internetowej, a masz pomysł, stworzymy dla ciebie stronę i jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tworzenia stron www.