Projektowanie stron internetowych Oświęcim

Aby przyciągnąć klienta własną stroną internetową należy uatrakcyjnić stronę. Strony www posiadające galerie zdjęć, slidery, animacje są bardziej atrakcyjne a potencjalny czas spędzenia internauty na takiej stronie jest dłuższy. Ważnym aspektem na stronie jest również system aktualności. Nowe wiadomości - newsy to ważne źródło informacji bieżących - co się dzieje aktualnie i na co klient może zwrócić uwagę w danym okresie czasu.

Dla stron internetowych Oświęcim proponujemy stworzenie orginalnych galerii zdjęciowych oraz w razie potrzeby sliderów top zwanych również rotatorami. Galerie mogą przedstawiać usługi lub produkty firmy takie jak place budów, maszyny, domy czy atrakcyjne wnętrza. Klient widząc pracę wykonaną na zdjęciu może ocenić czy warto skorzystać z danej usługi czy nie a firma w jego oczach zyskuje na wiarygosności. Warto przedstawić galerie i pochwalić się mocnymi stronami przez prezentację obrazkową.

Coraz częściej aktualności przyjmują postać bloga, gdzie w oddzielnym miejscu pracownicy opisują bieżące wydarzenia, przedatwiają ofertę, opisują techniki i metody. Wpływa to pozytywnie na wizerunek firmy, otoczka przy stronie firmowej ma większy zasięg, a kolejne frazy zostają związane z działalnością danej grupy.