Strony internetowe

Naszą podstawową dziedziną, którą się zajmujemy są strony internetowe. Posiadamy zróżnicowaną ofertę dla indywidualnych potrzeb klientów m.in. strony wizytówkowe dla firm i osób prywatnych, blogi oraz bardziej rozbudowane witryny internetowe wraz z systemem zarządzania treścią cms. Nasze projekty tworzymy w nowoczesnym trendzie używając zalecanych standardów. Posługujemy się technologiami HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, JQUERY, PHP, MYSQL.

Strony są przyjazne dla wyszukiwarek przez wykonaną optymalizację SEO. Dobrze dobrany styl i grafiki pod wymogi klienta, porady i profesjonalne wykonanie to cechy web-designu.

Współpracę polegającą na tworzeniu strony internetowej staramy się wykonywać wg następującego schematu:

1. Rozmowa / wywiad wstępny

Określamy co chce klient, radzimy, proponujemy własne rozwiązania, ustalamy szczegóły projektu.

2. Tworzenie strony / programowanie

Na tym etapie zaczynamy kodować stronę. Staramy się by projekt był czytelny w odbiorze i przejrzysty. Kładziemy nacisk na responsywność witryn tzn. na prawidłowe i przyjazne wyświetlanie się na urządzeniach różnego formatu.

3. Umieszczanie strony na serwerze

Gotową stronę umieszczamy na serwerze czy to prywatnym klienta czy zakupionym przez nas. Korzystamy z hostingów OVH, LINUXPL, HOME.PL i innych. W razie potrzeby oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniej domeny i jej zakupie.

Zobacz na projektowanie stron - cennik

Usługi dodatkowe: pozycjonowanie, marketing / social media, dodatki na stronę, videokursy za darmo

W regionie: tworzenie i pozycjonowanie stron www