Pozycjonowanie stron www

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że pozycja na pierwszej stronie wyszukiwarki daje lepszą widoczność niż na setnej. My zajmujemy się właśnie tym, by Twoja strona znalazła się jak najwyżej na dobrane frazy, tak by treść i informacja płynąca z witryny wtrafiały do odpowiednich użytkowników. Już na etapie tworzenia kodu HTML starannie dopasowujemy nagłówki i inne tagi, tytuły i opisy, tak by przeszukujący stronę robot Google zaindeksował stronę po naszej myśli - poprawnie i z wysoką oceną.

Opieramy się na sprawdzonych technikach a nasza praca wykazuje działanie długofalowe. Korzystamy z metod dozwolonych, nasze teksty copywriterskie są unikalne, ciekawe i dobrze prezentujące markę klienta. Pozycjonowanie stron internetowych jest naszą pasją.

Działamy w ten sposób:

1. Analiza strony / słowa kluczowe / frazy

Analizujemy stronę - szukamy pasujących słów kluczowych, fraz. Sprawdzamy konkurencje na wybrane słowa kluczowe i frazy w wyszukiwarce google.

2. Działania pozycjonerskie

Optymalizujemy kod HTML pod kątem SEO. Piszemy w internecie unikalne teksty, dodajemy reklamy, wizytówki i linki prowadzące do strony klienta. Udzielamy się na forach tematycznych.

3. Raportowanie / efekty

Klient ma kontrolę nad naszymi działaniami. Co miesiąc wysyłamy raport przedstawiający aktualne pozycje w poszczególnych dniach miesiąca.

Kładziemy nacisk na pozycjonowanie regionalne. Prowadząc lokalny biznes będziesz mógł być widoczny w wyszukiwarce Google w swoim mieście oraz w miastach sąsiadujących na frazy kluczowe z miastem.


Nasza usługa pozycjonowanie stron charakteryzuje się:

  • jasne warunki umowy (umowa na czas określony, 6 miesięcy lub 12 miesięcy),
  • pierwszy miesiąc trwania umowy jest darmowy (nawet jeśli strona uzyska pozycje w TOP10),
  • płatność za efekty (ceny w zależności od pozycji zajmowanej w wyszukiwarce google),
  • monitorowanie bieżących pozycji strony i tworzenie raportów,
  • systematyczne zbieranie wartościowych linków.


Zobacz na pozycjonowanie stron - cennik

Usługi dodatkowe: kampanie adwords, social media

Usługi dla miast: współpraca regionalna