Marketing / Social media / Kampanie Google Adwords

Social Media - termin ten odnosi się do szeroko pojętych mediów społecznościowych w internecie. W skład wchodzą serwisy społecznościowe, które skupiają internautów i umożliwiają komunikację pomiędzy nimi.

Największymi graczami na rynku social media są Google, Facebook oraz Twitter. Dzięki kontom i prezentacji można uzyskać dostęp do potencjalnie zainteresowanych klientów a stała aktywność pomoże związać relacje z użytkownikami. Serwisy społecznościowe z milionami użytkowników są szansą na pozyskanie tysięcy nowych fanów i klientów dla Twojej firmy. Reklama w social media daje możliwość budowania popularności i rozpoznawalności Towjej marki.

Google Adwords - platforma reklamowa firmy Google, dzięki której można zdobyć linki sponsorowane w wyszukiwarce oraz na stronach partnerskich współpracujących z Google. System ten daje możliwość przedstawienia oferty spersonalizowanej osobie, wtedy gdy rzeczywiście jest ona użyteczna (inteligentne reklamy).

W ramach współpracy oferujemy:

Utworzenie kont w serwisach społecznościowych

Oferujemy stworzenie profesjonalnych kont w serwisach na Facebook, Google+ oraz na Twitterze z unikalnymi tekstami oraz orginalną oprawą graficzną.

Prowadzenie społeczności

Pozyskiwanie nowych fanów, kontakt z użytkownikami, budowanie stałych relacji to kierunki naszych kampanii społecznościowych.

Kampanie Google Adwords

Prowadzimy kampanie z Google Adwords - dobieramy starannie słowa kluczowe i dajemy gwarancję na widoczność na pierwszych pozycjach wyszukiwarki Google w bloku promocyjnym. Dopasowujemy Twoją reklamę do twoich zasobów budżetowych.

Zobacz na marketing / social media - cennik

Usługi dodatkowe: pozycjonowanie stron internetowych