Projektowanie stron www
Najnowsze standardy i technologie - HTML5, CSS3, jQuery. Strony internetowe szyte na Twoją miarę.
Responsive Design
Budujemy strony poprawnie wyświetlające się na wszystkich urządzeniach.
Pozycjonowanie stron www
Zaistniej w sieci przez wysoką pozycję w wyszukiwarce Google
Carousel Slider


Strony Internetowe

Tworzymy orginalne i interaktywne strony internetowe oparte o najnowsze standardy i trendy. Nasze strony są zooptymalizowane pod kątem seo, przyjazne dla wyszukiwarek i dobrze odbierane przez użytkowników. Sprostamy najbardziej wyrafinowanym wymaganiom klienta.


Pozycjonowanie stron www

Poprawiamy widoczność w wyszukiwarce Google poprzez działania pozycjonerskie. Oferujemy konkurencyjne ceny i rozliczenie na podstawie uzyskanych efektów - pozycji w wynikach Google. Dla osiągnięcia maksymalnej widoczności dajemy możliwość przeprowadzenia kampanii Adwords.


Marketing / Social Media

Aktywność w społecznościach to kolejna usługa marketingowa naszej firmy. Założenie kont, profesjonalne prowadzenie oraz duża aktywność w social media to gwarancja na budowanie pokaźnej grupy klientów i rozreklamowanie własnego biznesu czy osoby.


Dodatki na stronę

Posiadasz już własną stronę, ale chciałbyś ją uatrakcyjnić ? Masz pomysł na dodatkowy gadżet ? Pomożemy ci wprowadzić dodatki na Twoją stronę m.in. wtyczki facebook, twitter, youtube, slidery, galerie zdjęć. W razie potrzeby poprawimy również istniejące elementy.


Relacje multimedialne

Filmiki promocyjne, ujęcia , video prezentacje, zdjęcia. Uatrakcyjnij swoją prezentację przez nowe multimedia reprezentujące Ciebie. Reklama multimedialna pomoże Ci wtrafić do klienta, w nowoczesny, szybki i przystępny sposób.


Copywriting / Identyfikacja

Stworzymy dla Ciebie logo, nazwę i hasło przewodnie dzięki, którym będziesz mógł zaistnieć w świadomości internautów. Pomożemy Ci również napisać teksty, artykuły w ramach usługi copywritingu.